Sven-Arne Gillgren och Elis Kauppi
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVEN-ARNE GILLGREN OCH ELIS KAUPPI, Gustav Dahlgren och Kupittaan Kulta, 1950/60-tal, broscher, silver med ametist och smaragd, stiliserade former, längd ca 5 cm.
Något mindre bruksslitage.
784526
2020-06-28