Sven-Arne Gillgren och Elis Kauppi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

SVEN-ARNE GILLGREN OCH ELIS KAUPPI, Gustav Dahlgren och Kupittaan Kulta, 1950/60-tal, broscher, silver med ametist och smaragd, stiliserade former, längd ca 5 cm.

Något mindre bruksslitage.

784526

2020-06-28