Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA STARFELT (1931-2009): Komposition med katt i fönster, signerad Mona Starfelt -89, litografi, signerad, daterad 1984, numrerad 66/270, ca 70 x 56 cm
ej examinerad ur ram
784529
2020-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här