Mona Starfelt litografi

Mona Starfelt litografi
Mona Starfelt litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA STARFELT (1931-2009): Komposition med katt i fönster, signerad Mona Starfelt -89, litografi, signerad, daterad 1984, numrerad 66/270, ca 70 x 56 cm

ej examinerad ur ram

784529

2020-06-19