1770 - Spelbord 1800-tal

1770 - Spelbord 1800-tal
1770 - Spelbord 1800-tal
1770 - Spelbord 1800-tal
1770 - Spelbord 1800-tal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SPELBORD, senempire, mahogny/-fanér, 1800-tal, höjd 75,5 / 77,5, 86 x 43 - 86 cm

Bruksslitage

784546

2020-08-23