Nils Asplund Sandhamn

Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS ASPLUND (1874-1958), olja på pannå, Solnedgång Sandhamn, signerad och daterad Nils Asplund, Möja 1922, mått ca 56,5x25,5 cm

Smärre krackelyr

784547

2020-06-19