Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Badande kvinnor, signerad, olja på duk, ca 49x73 cm

Ingår i temaauktionen Selected

784552

2020-06-18