Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, fanerad i valnöt, intarsia i form av listverk, avfasade hörn, draghandtag, fotavslut mm i mässing, höjd ca 81, 96x45 cm

Nyckel finns

784556

2020-06-21