1446 - Höga ljusstakar trä

1446 - Höga ljusstakar trä
1446 - Höga ljusstakar trä
1446 - Höga ljusstakar trä
1446 - Höga ljusstakar trä
1446 - Höga ljusstakar trä
1446 - Höga ljusstakar trä

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, bronserat respektive betsat trä, de 2 förgyllda paren i eklektisk stil, höjd ca 49 cm, det betsade paret i barockstil, höjd ca 55 cm

Slitage, skador

784574

2020-08-23