Klubbat för:
1 200 EUR
800 EUR
FANNY CHURBERG (1845-1892) Vårvinter i Herrenäs (Hattula), signerad samt daterad 1877, olja på pannå, 25x17 cm
Litteratur: Aune Lindström (1938) sid 155, nr. 92
Billnäs goes online
784577
2020-07-02