Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
800 EUR
SIGFRID AUGUST KEINÄNEN (1841-1914) Sommarlandskap med flicka, signerad samt daterad 1904, olja på duk, 100x60 cm
Billnäs goes online
krackelyr
784591
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här