Sigfrid August Keinänen oljemålning

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

800 EUR

SIGFRID AUGUST KEINÄNEN (1841-1914) Sommarlandskap med flicka, signerad samt daterad 1904, olja på duk, 100x60 cm

Billnäs goes online

krackelyr

784591

2020-07-02