Haruo Sezaki oljemålning

Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

HARUO SEZAKI (1907-1977): Kustbild Österlen, signerad och daterad Sezaki -55, olja på duk, ca 33x41 cm

Zustandsbeschreibung

784592

2020-06-18