Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
HARUO SEZAKI (1907-1977): Kustbild Österlen, signerad och daterad Sezaki -55, olja på duk, ca 33x41 cm
Zustandsbeschreibung
784592
2020-06-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner