Trädgårdsmöbler bord med stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLER, 5 dlr., bord samt 4 stolar, hopfällbara, betsad trä, bordets diameter 100, höjd 73, sitthöjd stolar 46 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken, bord med liten fanérskada

784597

2020-06-21