Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BALANSVÅG, 1900-talets första hälft, Tyskland, fodral i ek, Sartorius Werke Göttingen, höjd ca 48, 47 x 32 cm
Slitage
784607
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här