1450 - Smideskandelabrar

1450 - Smideskandelabrar
1450 - Smideskandelabrar
1450 - Smideskandelabrar
1450 - Smideskandelabrar
1450 - Smideskandelabrar
1450 - Smideskandelabrar
1450 - Smideskandelabrar
1450 - Smideskandelabrar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

KANDELABRAR, 8 delar, smide, för 2 - 7 ljus, 1900-tal, höjder upp till ca 80 cm

Varierande slitage, korrosion

784609

2020-08-23