1451 - Smidesljusstakar

1451 - Smidesljusstakar
1451 - Smidesljusstakar
1451 - Smidesljusstakar
1451 - Smidesljusstakar
1451 - Smidesljusstakar
1451 - Smidesljusstakar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 5 delar, golvmodell, smide, för tjockare ljus, 1900-talets första hälft, höjder upp till ca 82 cm

Bruksslitage, korrosion

784615

2020-08-23