Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKAR, 5 delar, golvmodell, smide, för tjockare ljus, 1900-talets första hälft, höjder upp till ca 82 cm
Bruksslitage, korrosion
784615
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här