Floodlight England

Floodlight England
Floodlight England
Floodlight England
Floodlight England
Floodlight England
Floodlight England
Floodlight England
Floodlight England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FLOODLIGHT, England, 1900-talets första hälft, höjd ca 50 cm

Slitage

784617

2020-06-22