Lampa 1900-talets första del

Lampa 1900-talets första del
Lampa 1900-talets första del
Lampa 1900-talets första del
Lampa 1900-talets första del

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPA, 1900-talets första del, svärtad smide, skätm i plåt, höjd ca 70 cm

Slitage

784619

2020-06-22