1455 - Gåramålning

1455 - Gåramålning
1455 - Gåramålning
1455 - Gåramålning
1455 - Gåramålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), olja på duk, ca 70 x 100 cm

784632

2020-08-23