Piedestal kolmårdsmarmor

Piedestal kolmårdsmarmor
Piedestal kolmårdsmarmor
Piedestal kolmårdsmarmor
Piedestal kolmårdsmarmor
Piedestal kolmårdsmarmor
Piedestal kolmårdsmarmor
Piedestal kolmårdsmarmor
Piedestal kolmårdsmarmor

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme i förgyllt trä, skivor i kolmårdsmarmor, höjd ca 67, 28 x 28 cm

Smärre slitage

784633

2020-06-20