1456 - Skänk

1456 - Skänk
1456 - Skänk
1456 - Skänk
1456 - Skänk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNK, betsad ek med träskurna figurer / utsmyckning, 3 dörrar, tidigt 1900-tal, höjd ca 93, 200 x 60 cm

Bruksslitage

784634

2020-08-23