Solstolar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOLSTOLAR, 3 st, varav två med fotstöd, 1950/60-tal, betsad trä och randig textil, sitthöjd ca 44, 41 resp 38, längd på stolarna med fotstöd ca 150 cm
Bruksslitage, smärre fläckar, repor, märken
784637
2020-06-20