1634 - Stolar eklektisk stil

1634 - Stolar eklektisk stil
1634 - Stolar eklektisk stil
1634 - Stolar eklektisk stil
1634 - Stolar eklektisk stil
1634 - Stolar eklektisk stil
1634 - Stolar eklektisk stil

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, eklektisk stil, samma grundmodell i bonad ek men med rika skärningar och detaljer som varierar från stol till stol, sits i flätad rotting, 1800-/1900-tal, höjd ca 120, sitthöjd 47 cm

Slitage, skador

784640

2020-08-23