1634 - Stolar eklektisk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, eklektisk stil, samma grundmodell i bonad ek men med rika skärningar och detaljer som varierar från stol till stol, sits i flätad rotting, 1800-/1900-tal, höjd ca 120, sitthöjd 47 cm
Slitage, skador
784640
2020-08-23