Stolar 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, "Della", stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, stommar i bonad bok, genombruten rygg, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Brukslitage

784644

2020-06-18