Robert Högfeldt

Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): "Damer vid spinetten", signerad R Högfeldt, daterad 1919, olja på duk, ca 65x50 cm

784646

2020-06-20