Toilettebord 1800-tal

Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

TOILETTEBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, mahognyfanér, skuren dekor, bordets höjd 76, 88x41 cm

Skador och slitage

784672

2020-06-17