Viktor Sheleg

Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg

Såld för:

25 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition med ansikte, akryl på duk, signerad, a tergo signerad och daterad 2013, ca 150x200 cm

784679

2020-07-24