1458 - Sidobord 1 par

1458 - Sidobord 1 par
1458 - Sidobord 1 par
1458 - Sidobord 1 par
1458 - Sidobord 1 par

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, mahognyfanerade skivor, underreden i betsad furu, 1900-tal, höjd 74, 87 x 42 cm

Bruksslitage

784684

2020-08-23