Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIDOBORD, 1 par, mahognyfanerade skivor, underreden i betsad furu, 1900-tal, höjd 74, 87 x 42 cm
Bruksslitage
784684
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här