Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERTHA BENGTSSON (1951-1971): 24 delar "Blå Eld", Rörstrand, bestående av: 1 tekanna med lock, 11 tekoppar med 12 fat
Bruksslitage, en kopp med nagg
784687
2020-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här