Hertha Bengtsson

Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERTHA BENGTSSON (1951-1971): 24 delar "Blå Eld", Rörstrand, bestående av: 1 tekanna med lock, 11 tekoppar med 12 fat

Bruksslitage, en kopp med nagg

784687

2020-06-17