Paul Kaminski

Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, olja på duk, signerad Paul Kaminski och daterad-10, ca 120x180 cm

784693

2020-07-24