1459 - Polermaskin 1800-tal

1459 - Polermaskin 1800-tal
1459 - Polermaskin 1800-tal

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POLERMASKIN för knivar, gjutjärn och trä, märkt "Buss & Sons Manchester", 1800-tal, höjd ca 55 cm

Bruksslitage

784694

2020-08-23