Bokhylla art deco
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, art deco, 1920/30-tal, låg modell med skåp, betsat trä med svärtade detaljer, höjd ca 90, 100x29
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen
784707
2020-06-20