Bokhylla art deco

Bokhylla art deco
Bokhylla art deco
Bokhylla art deco
Bokhylla art deco
Bokhylla art deco
Bokhylla art deco
Bokhylla art deco
Bokhylla art deco
Bokhylla art deco
Bokhylla art deco

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, art deco, 1920/30-tal, låg modell med skåp, betsat trä med svärtade detaljer, höjd ca 90, 100x29

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen

784707

2020-06-20