Damskrivbord Karl Johan
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMARBETSBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, intarsia i form av listverk, dragknoppar i ben, bottenplatta svängd, höjd ca 94, 83x45 cm
Nyckel finns
En knopp avslagen, del av sarg avslagen, repor
784709
2020-06-17