Damskrivbord Karl Johan

Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan
Damskrivbord Karl Johan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARBETSBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, intarsia i form av listverk, dragknoppar i ben, bottenplatta svängd, höjd ca 94, 83x45 cm

Nyckel finns

En knopp avslagen, del av sarg avslagen, repor

784709

2020-06-17