Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, art deco, 1920/30-tal, låg modell med två hyllplan, mahogny, höjd ca 77, 165x30-25 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, repor och märken
784711
2020-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här