Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, art deco, 1920/30-tal, låg modell med två hyllplan, mahogny, höjd ca 77, 165x30-25 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor och märken

784711

2020-06-20