Georgeta Grabovski
2020-07-02
784712
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEORGETA GRABOVSCHI (Rumänien, född 1954): Fiolspelande kvinna, olja på duk signerad G Grabovski, ca 90x75 cm