1461 - Kassakista 1800-tal

1461 - Kassakista 1800-tal
1461 - Kassakista 1800-tal
1461 - Kassakista 1800-tal
1461 - Kassakista 1800-tal
1461 - Kassakista 1800-tal
1461 - Kassakista 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KASSAKISTA, trä, plåt, smide, bemålad, 1800-tal, höjd ca 52, 61 x 47 cm

Bruksslitage, senare bemålning

784719

2020-08-23