1767 - Kassakista 1800-tal

1767 - Kassakista 1800-tal
1767 - Kassakista 1800-tal
1767 - Kassakista 1800-tal
1767 - Kassakista 1800-tal
1767 - Kassakista 1800-tal
1767 - Kassakista 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KASSAKISTA, märkt Cannon, gjutjärn med reliefdekor av kransar och fleuroner, 1800-tal, höjd ca 34, 53 x 36 cm

Bruksslitage

784723

2020-08-23