Silverbestick med emalj

Silverbestick med emalj
Silverbestick med emalj
Silverbestick med emalj
Silverbestick med emalj

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

BESTICK, förgyllt silver, emalj, A. Michelsen och David Andersen, Danmark 1960 / 70-tal, längd 12,5-16,5 cm

Slitage, emaljskador på 2 delar.

784730

2020-06-23