Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
BESTICK, förgyllt silver, emalj, A. Michelsen och David Andersen, Danmark 1960 / 70-tal, längd 12,5-16,5 cm
Slitage, emaljskador på 2 delar.
784730
2020-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här