Keruber ljusstakar försilvrad brons

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, försilvrad brons, tidigt 1900-tal i form av keruber, höjd ca 56 cm

Ingår i temaauktione Selected

Bruksslitage

784747

2020-06-18