1465 - Stor stengodsvas Vallåkra

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARTHUR ANDERSSON, bukig vas, stengods med ristad dekor, glaserad i brunt och beige, stämplad Wallåkra, signerad AWA, höjd ca 36, Ø 33 cm

Bruksspår

784754

2020-08-23