1466 - Wallåkra vaser

1466 - Wallåkra vaser
1466 - Wallåkra vaser
1466 - Wallåkra vaser
1466 - Wallåkra vaser
1466 - Wallåkra vaser
1466 - Wallåkra vaser
1466 - Wallåkra vaser
1466 - Wallåkra vaser
1466 - Wallåkra vaser
1466 - Wallåkra vaser

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARTHUR ANDERSSON, vaser, 2 st, stengods, glaserade i brunsvart respektive olika blå toner, stämplade Wallåkra, signerade AWA, höjder 19,5 respektive 27 cm

Bruksspår

784758

2020-08-23