1467 - Golvur 1700-tal

1467 - Golvur 1700-tal
1467 - Golvur 1700-tal
1467 - Golvur 1700-tal
1467 - Golvur 1700-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVUR, fodral i bonad ek, urtavla i mässing med försilvrade delar, märk Francis Moore, höjd ca 205 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, SAV garanterar ej funktionen

784763

2020-08-23