Andreas Wargenbrant dalahäst gjutjärn

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Skulptur, dalahäst, svärtat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2020, höjd 33,5 cm, längd ca 32 cm

784769

2020-06-17