Toiletteset jugend

Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend
Toiletteset jugend

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

TOILETTESET, 4 dlr, 1900-talets början, jugend, lock i nysilver, längd ca 10-22 cm

Brukslitage

784779

2020-06-21