1471 - Etagere

1471 - Etagere
1471 - Etagere
1471 - Etagere
1471 - Etagere

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

ETAGERE, betsad ek, 3 hyllor, 1 låda, 1800-/1900-tal, höjd höjd ca 107, 46 x 40 cm

Bruksslitage, torrsprickor

784793

2020-08-23