1472 - Serveringsbord / sideboard mahogny

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSBORD / SIDEBOARD, fanerat i mahogny, tråg, 2 lådor, underhylla, ca 1900, höjd ca 95, 104 x 46 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage

784796

2020-08-23