Klubbat för:
220 EUR
Utropspris
300 EUR
LIISA VITALI, armring, bredd 17 mm, inre omkrets 17 cm, örhängen, diameter 20 mm, silver, Westerback 1970-tal.
Smått bruksslitage.
784808
2020-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här