Liisa Vitali armring och örhängen

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

LIISA VITALI, armring, bredd 17 mm, inre omkrets 17 cm, örhängen, diameter 20 mm, silver, Westerback 1970-tal.

Smått bruksslitage.

784808

2020-06-23