Charlotte Wahlström oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Insjölandskap, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, 26x47 cm

Ospänd duk

784810

2020-06-18